UWAGA!!! SPA NIECZYNNE!!!

Zapraszamy do Strefy Wellness w Silvan Spa. Przygotowaliśmy tu dla naszych Gości takie atrakcje jak basen, jacuzzi czy saunę. Zapewniamy, że spędzą tu Państwo miło czas – pomyśleliśmy zarówno o tych, którzy cenią aktywny wypoczynek, jak i Gości preferujących spokojny relaks.

Na strefę Wellness prosimy ze sobą zabrać:

  • obuwie zmienne
  • strój kąpielowy
  • ręcznik

Sauna infrared:

Sauna jednoosobowa na podczerwień. Sesja w saunie IR, w przeciwieństwie do typowej sauny suchej odbywa się w temperaturze do 60°C. Dzięki temu można w niej bezpiecznie przebywać nawet do 30 minut. Po sesji w saunie IR skóra zostaje oczyszczona z toksyn, a tkanka tłuszczowa i cellulit ulegają redukcji. Sesje w saunie IR są zalecane przez lekarzy w leczeniu bólów mięśniowych, kontuzji, zwichnięć, chorób stawowych i zaburzeń krążenia

 

Sauna fińska:

 

Kąpiel w saunie składa się z dwóch faz. Pierwsza faza to właściwa kąpiel w saunie fińskiej, podczas której następuje podniesienie temperatury organizmu. W saunie fińskiej temperatura dochodzi do 75-110°C, natomiast zawartość wilgoci w powietrzu powinna być względnie niska, tak aby istniała możliwość odparowania potu, a w efekcie ochłodzenia skóry. Zadaniem gorącego i suchego powietrza jest rozluźnienie i kojące ogrzewanie ciała. Druga faza to odświeżenie organizmu poprzez jego ochłodzenie zimnym powietrzem, wodą, lub śniegiem.

 

Basen:

 

Do dyspozycji naszych Gości pozostawiamy basen o następujących parametrach:długość 8 metrów, szerokość 5 metrów, oraz głębokość 1,60 metra. Woda w basenie jest chlorowana i ma temperaturę ok 25 stopni.

 

Jacuzzi:

 

W części basenowej znajduje się pięcioosobowe jacuzzi z chromoterapią. Istnieje możliwość ustawienia mocy dysz zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych Klientów. Woda w jacuzzi jest chlorowana i ma temperaturę ok 35 stopni.

 

Bieżnia Vacu Fit:

 

Sala fitness jest wyposażona między innymi w próżniową kapsułę Vacu Fit. Dzięki wykorzystaniu bezpiecznego dla zdrowia podciśnienia, poprawia się krążenie krwi i limfy w miejscach, gdzie z natury odkładają się większe ilości tłuszczu: brzuch, uda, pośladki. Dochodzi do szybkiego odtransportowania substratów tłuszczowych do tkanki mięśniowej. To idealne rozwiązanie dla osób chcących 4 razy szybciej uzyskać rewelacyjne efekty ćwiczeń.

 

Wypożyczalnia rowerów i kijków:

 

Dla osób które wolą spędzać czas bardziej aktywnie mamy 4 rowery z przerzutkami oraz dwa komplety kijków do Nordic Walkingu.

 


[/table_row]
Wejście jednorazoweKarnet 10 wejśćWynajem na wyłączność
Bieżnia Vacu Fit 0,5h20 zł150 zł
Basen 1h10 zł80 zł
Basen + jacuzzi: 1h20 zł150 zł100 zł
Sauna infrared + sauna fińska + basen: 1h20 zł150 zł100 zł
Wellness (basen, jacuzzi, sauny): 1,5h30 zł250 zł160 zł
Wellness (basen, jacuzzi, sauny): 1,5h w godzinach 20.00-22.0050 zł200 zł
Wellness Active (basen, jacuzzi, sauny + Vacu Fit): 2h40 zł330 zł220 zł
Wypożyczenie kijków 2h5 zł
Wypożyczenie roweru 2h10 zł