UWAGA!!! SPA NIECZYNNE!!!

Pielęgnacja dłoni i stóp

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie i paznokcie w naszym kameralnym Spa na Śląsku. Proponujemy Państwo takie tradycyjne zabiegi jak manicure i pedicure, zabiegi parafinowe oraz inne interesujące propozycje. Warto zdać o swoje dłonie i stopy o każdej porze roku!

Jest naturalną metodą leczniczą całego organizmu, która polega na uciskaniu określonych stref odruchowych na stopach. U jej podłoża leżą fizjologiczne reakcje odruchowe organizmu. Stopy stanowią pomniejszoną mapę całego ciała, jego części i narządów. Wspomniane strefy odruchowe , zwane też receptorami, znajdują się na podeszwie i podbiciu stóp oraz na powierzchni wewnętrznej i zewnętrznej, w logicznym porządku anatomicznym. Uciskanie i masaż określonych punktów pobudza pracę organów wewnętrznych oraz korzystnie wpływa na ogólny stan zdrowia – pobudza krążenie krwi, tym samym oczyszczając organizm z toksyn. Ponadto masaż stóp może być zmysłową pieszczotą – dodaje energii, odpręża, relaksuje oraz znacznie poprawia samopoczucie. Zabieg trwa 40-50 minut.

Specjalistyczny zabieg manicure SPA, wygładzający i regenerujący skórę dłoni i wzmacniający paznokcie. Skóra odzyskuje aksamitną gładkość i skuteczną ochronę. Etapy zabiegu: opracowanie płytki paznokcia, peeling dłoni, maska, masaż dłoni, krem.

Kompleksowy zabieg pedicure SPA, połączony z relaksującą kąpielą, aromatycznym peelingiem zapewniający stopom uczucie lekkości i komfortu. Etapy zabiegu: kąpiel z hydromasażem, usunięcie zrogowaciałej skóry stóp, opracowanie płytki paznokcia, peeling stóp, maska, krem.

Zabieg przywracający dłoniom zdrowy i zadbany wygląd. Etapy zabiegu: opracowanie płytki paznokcia, peeling dłoni, krem na zakończenie.

To zabieg wzmacniający naturalne paznokcie, nadając im połysk różowej perły, naturalny blask, oraz odżywiający płytkę paznokcia dzięki naturalnym składnikom (witaminy A, E, H, prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego).

Zabieg regenerujący dla suchej i szorstkiej skóry dłoni.

Zabieg pielęgnacyjny stóp. Etapy zabiegu: kąpiel z hydromasażem, usunięcie zrogowaciałej skóry stóp, opracowanie płytki paznokcia, peeling stóp oraz krem na zakończenie.

Malowanie paznokci
10 zł
Malowanie paznokci French
15 zł
Manicure hybrydowy Pro Mollon
70 zł
Usuwanie lakieru hybrydowego
30 zł