UWAGA!!! SPA NIECZYNNE!!!
Silvan Spa - Naturalna pielęgnacja z marką Dr Belter

Miło nam poinformować o rozszerzeniu oferty Silvan SPA o zabiegi kosmetyczne sygnowane przez niemiecką markę DR.BELTER. Koncepcja DR.BELTER opiera się wyłącznie na naturalnych składnikach, które zapewniają wyjątkową skuteczność w pielęgnacji dla najbardziej wymagających klientów.

 

DR.BELTER od ponad 35 lat oferuje gabinetom kosmetycznym i ośrodkom SPA na całym świecie najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Dzięki pasji dr. Clemensa Beltera, biochemika z Braunsweigu, w laboratoriach firmy DR.BELTER specjaliści tworzą kosmetyki o innowacyjnym składzie, oparte na naturalnych aktywnych składnikach, o wysokiej efektywności, skuteczne i bezpieczne. Od początku lat 90-tych marka DR.BELTER obecna jest również w Polsce.

 

Opracowane przez laboratoria DR.BELTER kosmetyki są odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania współczesnych kobiet i mężczyzn. Wszystkie kosmetyki są produkowane, napełniane, pakowane i bezpośrednio wysyłane z głównej siedziby firmy DR.BELTER w Saksonii.

 

Kosmetyki marki DR.BELTER to ponad 150 produktów w liniach profesjonalnych i do pielęgnacji domowej oraz wiele zabiegów firmowych, które teraz znajdą Państwo także w ofercie Silvan SPA. Wśród nich Alabastrowe Ukojenie dla delikatnej i wrażliwej skóry naczyniowej, Witaminowe Nawilżenie wprost z morskich głębin, Komórkowy Lifting dla skóry dojrzałej, czy zabieg Przed Balem o natychmiastowym działaniu nawilżającym i rozświetlającym skórę. Szczegóły znajdą Państwo w zakładce „Oferta SPA – Strefa zabiegów na twarz”

 

Serdecznie polecamy i zapraszamy!!!