UWAGA!!! SPA NIECZYNNE!!!

Silvan SPA to wyjątkowe miejsce, które swoją ofertę kieruje również do firm i przedsiębiorców. Agroturystyka oraz komfortowe pokoje pozwolą Państwu spędzić niezwykle udany pobyt na Śląsku. Bielsko Biała, Racibórz, Rybnik, Żytna oraz cały Śląsk to obszar, na którym działa wiele firm korzystających z naszych usług. Gwarantujemy bogatą ofertę atrakcji, piękne widoki oraz wysokiej jakości obsługę. Do każdego organizowanego u nas eventu podchodzimy z należytym zaangażowaniem i rzetelnością, dzięki czemu mogą Państwo mieć pewność, że zostanie profesjonalnie przygotowany. Popularne Śląskie Silvan SPA zaprasza serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 

ORGANIZUJEMY

  • spotkania integracyjne
  • spotkania biznesowe
  • szkolenia
  • imprezy plenerowe
  • bankiety

 

Wymarzone miejsce do pracy i zabawy

 

Dla małych grup mamy przygotowaną salkę konferencyjną (wyposażoną w flipchart, papier, markery oraz internet wifi), a dla większych grup udostępniamy salon na 20 – 30 osób. Dodatkowo możemy zorganizować projektor oraz ekran.

 

Gospodarstwo agroturystyczne Silvan Spa to nie tylko idealne miejsce, aby zorganizować spotkanie biznesowe czy bankiet, ale również imprezy plenerowe czy integracyjne. Naszym atutem jest świetna lokalizacja – ośrodek położony jest w malowniczej okolicy w pobliżu lasu. Profesjonalna i miła obsługa zadba o każdy najmniejszy szczegół tak, aby każdy z naszych Gości był zadowolony. Zorganizujemy ognisko, grilla, powożenie bryczką, strzelanie do tarczy, paintball czy nawet jazdę quadami po pobliskim lesie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych… Gwarantujemy, że Państwa pracownicy będą długo wspominać pobyt w SilvanSpa.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją konferencji, bankietu, szkolenia, imprezy integracyjnej w naszym gospodarstwie agroturystycznym, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt:

Monika Nowak

tel. 505 604 503

monika.nowak@silvanspa.pl